Sunteți aici: » Despre instituție » Carieră - Posturi scoase la concurs

Carieră - Posturi scoase la concurs

Miercuri, 19 iunie 2013

În conformitate cu prevederile O.U.G. 64/2009 cu modificările şi completările ulterioare, aprobată cu modificări prin Legea nr. 362/2009 şi ale Normelor metodologice de aplicare a OUG 64/2009 aprobate prin H.G. nr.218/2012, pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor Ordonanței de urgenta a Guvernului nr. 64/2009 privind gestionarea financiara a instrumentelor structurale si utilizarea acestora pentru obiectivul convergenţă, precum si ale Ordinului 2548/2009,

Miercuri, 17 aprilie 2013

Consiliul Judeţean Covasna organizează la sediul său din municipiul Sfântu Gheorghe, piaţa Libertăţii, nr. 4, în conformitate cu prevederile Ordonanţei de urgenţă a Guvernului nr. 189/2008 privind managementul instituţiilor publice de cultură, aprobată prin Legea nr. 269/2009, cu modificările ulterioare, concurs de proiecte de management pentru ocuparea postului de director al Școlii Populare de Arte și Meserii Sfântu Gheorghe – Művészeti Népiskola Sepsiszentgyörgy.

Vineri, 12 aprilie 2013

Consiliul Judeţean Covasna organizează două concursuri la sediul său din municipiul Sfîntu Gheorghe, P-ța. Libertăţii nr. 4, după cum urmează:

Atelier Grundtvig
Duminică, 31 martie 2013

Atelier Grundtvig Trimite aplicatia! Descarca documentele necesare (English)

Joi, 7 martie 2013

Consiliul Judeţean Covasna organizează concurs în perioada 18.04.2013 – 22.04.2013, pentru ocuparea următoarei funcții contractuale de execuție temporar vacante: inspector de specialitate gr. II în cadrul Serviciului de administrare a drumurilor județene – 1 post

Marți, 12 februarie 2013

CENTRUL JUDEŢEAN PENTRU PROTECŢIA NATURII, DEZVOLTARE RURALĂ ŞI SALVAMONT organizează concurs pentru ocuparea funcţiei publice de execuţie temporar vacante de : 1 post – consilier clasa I, grad profesional principal, în cadrul Compartimentului dezvoltare rurală și salvamont

Vineri, 14 decembrie 2012

Au fost semnate primele contracte în cadrul proiectului „Echipamente pentru îmbunătăţirea intervenţiilor în situaţii de urgenţă”

Joi, 6 decembrie 2012

ASOCIAȚIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARĂ AQUASIC KÖZÖSSÉGEK KÖZTI TÁRSULÁS organizează concurs la sediul Consiliului Județean Covasna din Sf. Gheorghe, p-ța Libertății nr. 4 pentru ocuparea funcției vacante de

Vineri, 9 noiembrie 2012

AGROSIC KÖZÖSSÉGEK KÖZTI TÁRSULÁS organizează concurs la sediul Direcţiei pentru Agricultură a Judeţului Covasna, Strada Recoltei Nr.1, Sfîntu Gheorghe, pentru ocuparea funcției vacante de:

Joi, 18 octombrie 2012

Consiliul Judeţean Covasna organizează concurs în perioada 02.11.2012 - 05.11.2012, pentru ocuparea următoarei funcții publice de execuție temporar vacantă: Consilier clasa I, grad profesional asistent, în cadrul Compartimentului de autoritate tutelară și probleme sociale – 1 post

Joi, 11 octombrie 2012

ASOCIAŢIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARĂ AGROSIC KÖZÖSSÉGEK KÖZTI TÁRSULÁS organizează concurs la sediul Consiliului Județean Covasna din Sf. Gheorghe, p-ța Libertății nr. 4, pentru ocuparea funcției vacante de director executiv al Aparatului Tehnic al Asociației de Dezvoltare Intercomunitară AGROSIC Közösségek Közti Társulás

Luni, 1 octombrie 2012

Asociația pentru Dezvoltarea Turismului în Județul Covasna organizează concurs la sediul Consiliului Județean Covasna din Sf. Gheorghe, p-ța Libertății nr. 4, pentru ocuparea funcției vacante de consilier în cadrul Aparatului Tehnic al Asociației pentru Dezvoltarea Turismului în Județul Covasna

Marți, 25 septembrie 2012

Consiliul Judeţean Covasna organizează concurs în perioada 25.02.2013 – 28.02.2013, pentru ocuparea următoarei funcții contractuale de execuție temporar vacante: referent IA, în cadrul Serviciului administrarea drumurilor județene – 1 post

Miercuri, 12 septembrie 2012

CONSILIUL JUDEŢEAN COVASNA organizează în perioada 26 octombrie 2012 – 31 octombrie 2012 concurs în vederea ocupării funcției de administrator public.

Vineri, 7 septembrie 2012

Asociația de Dezvoltare Economică a Teritoriului Județului Covasna (ADETCOV) organizează concurs la sediul Consiliului Județean Covasna din Sf. Gheorghe, p-ța Libertății nr. 4, pentru ocuparea funcției vacante de consilier (funcție de execuție) la Serviciul programe din cadrul Aparatului Tehnic al Asociației de Dezvoltare Economică a Teritoriului Județului Covasna (ADETCOV)

Vineri, 17 august 2012

Asociația de Dezvoltare Economică a Teritoriului Județului Covasna (ADETCOV) organizează concurs la sediul Consiliului Județean Covasna din Sf. Gheorghe, p-ța Libertății nr. 4 pentru ocuparea funcțiilor vacante de - șef serviciu (funcție de conducere) al Serviciului programe din cadrul Aparatului Tehnic al Asociației de Dezvoltare Economică a Teritoriului Județului Covasna (ADETCOV) și - 2 posturi de consilier (funcție de execuție) la Serviciul programe din cadrul Aparatului Tehnic al Asociației de Dezvoltare Economică a Teritoriului Județului Covasna (ADETCOV)