Itt vagy: » Programok » Pályázatok » Archívum » PÁLYÁZATI KIÍRÁS A 2020. ÉV PROGRAMJAIRA

PÁLYÁZATI KIÍRÁS A 2020. ÉV PROGRAMJAIRA

2020. február 19., szerda

Kovászna Megye Tanácsa 2020. február 13-i rendes ülésén a 30/2020 számú határozattal jóváhagyta a művelődési programok és tevékenységek, tudományos-oktatási, szabadidős, ifjúsági és sport tevékenységek, valamint az egyházak Kovászna Megye Tanácsa 2020. évi költségvetéséből a 2005. évi 350. számú törvény szerinti vissza nem térítendő anyagi támogatására vonatkozó éves programot és pályázati kiírást.

A 2020/30-as számú Határozat román nyelven megtekinthető itt.

A pályázati kiírás része a pályázati és elszámolási dokumentáció is.

A pályázati kiírás letölthető itt.

A pályázatokat 2020.03.23-án, 16 óráig lehet leadni a megyei tanács iktatójában.

A pályázatok könnyebb feldolgozása érdekében kérjük, lehetőleg ne hagyja a leadást az utolsó napokra.

Kérjük, olvassa el figyelmesen a határozat mellékletében lévő pályázati kiírást és a kiválasztott témakörnek megfelelően állítsa össze a pályázati dokumentációt.

Kérjük, hogy a pályázat elkészítésekor vegyék figyelembe a dokumentációban leírt elszámolási feltételeket, az elszámolható költségeket, figyeljenek az űrlapok hiánytalan gondos kitöltésére.

A pályázati csomag összeállításakor minden kért dokumentum meglétére figyeljenek. Ha valamely dokumentum csatolása nem lehetséges, nyilatkozatban indokolják.

Köszönjük. Jó pályázást!

A dokumentáció letöltése:

Pályázati dokumentáció

I., II., III., IV., V., VII.

I., II., III., IV., V., VII

VI.

VI.

VIII.

VIII.

1. Művelődési, oktatási-tudományos, szabadidős programok és rendezvények résztámogatása.
  2. Ifjúsági szervezetek által szervezett művelődési, oktatási-tudományos, szabadidős programok és rendezvények résztámogatása. Legnagyobb megítélhető összeg 10.000 lej.
  3. A Kovászna megyei értékek, a kulturális és történelmi örökség megismertetését, megóvását, tovább-örökítését, hasznosítását, népszerűsítését, a hagyományőrzést szolgáló ruházat elkészítését célzó programok résztámogatása.
  4. A kultúra jeles évfordulóira szervezett kulturális programok, rendezvények, résztámogatása.
  5. Települést, térséget, a megyét bemutató, népszerűsítő kiadványok résztámogatása.
  6. Egyéni sportolók és a megyei sportágban tevékenykedő egyesületek által kezdeményezett sportprojektek társfinanszírozása.
  7. Falugodnoki szolgálat résztámogatása Kovászna megye elszigetelt települései számára.
  8. Egyházközségek támogatása:
    1. jövedelem nélküli, vagy kisjövedelmű egyházközségek működése és fenntartása;
    2. egyházi kultikus épületek építése és javítása;
    3. a kulturális örökség részét képező javak karbantartása és javítása;
    4. egyházak által szervezett engedélyezett szociális és gyógyászati programok;
    5. kulturális-vallási múzeumok létrehozása és karbantartása;
    6. egyházak szociális és gyógyászati tevékenységét szolgáló épületeinek építése, berendezése és javítása;
    7. a törvénykezés által előírt műszaki és gazdasági dokumentáció jóváhagyása mellett, a természeti katasztrófák, mint pl. áradások, árvizek, földrengések, tüzek vagy egyéb katasztrófák által érintett egyházközpontok adminisztratív épületeinek építése és javítása.

Pályázati törvénytár