Sunteți aici: » Activitate CJ » Transparența decizională » ANUNȚURI conform Legii nr. 52/2003 privind transparența decizională în administrația publică » Proiectul administrativ cu caracter normativ pentru modificarea Actului constitutiv şi a Statutului Asociaţiei “Clubul Sportiv SEPSI-SIC”, ca structură sportivă de drept privat, fără scop lucrativ, cu personalitate juridică

Luni, 17 august 2015

CONSILIUL JUDEŢEAN COVASNA

cu sediul în municipiul Sfântu Gheorghe, Piaţa Libertăţii nr. 4

împreună cu

PRIMĂRIA MUNICIPIULUI SFÂNTU GHEORGHE

cu sediul în municipiul Sfântu Gheorghe, str. 1 Decembrie 1918 nr. 2

în conformitate cu prevederile Legii nr. 52/2003 privind transparenţa decizională în administraţia publică, republicată,

aduc la cunoştinţă publică

iniţiativa consilierului judeţean Covasna dl. Ambrus József, respectiv a consilierului local al municipiului Sfântu Gheorghe, dl. Miklós Zoltán, proiectul administrativ cu caracter normativ pentru modificarea Actului constitutiv şi a Statutului Asociaţiei “Clubul Sportiv SEPSI-SIC”, ca structură sportivă de drept privat, fără scop lucrativ, cu personalitate juridică.

Textul complet al proiectelor de hotărâre cu caracter normativ pot fi consultate la sediul Consiliului Judeţean Covasna şi a Primăriei municipiului Sfântu Gheorghe, respectiv pe pagina web: www.cjcv.ro şi www.sfantugheorgheinfo.ro., începând cu data de 17 august 2015.

Eventualele propuneri, sugestii, opinii exprimate în scris, conţinând numele, prenumele, domiciliul şi nr. de telefon al semnatarului, se vor depune la sediile autorităţilor administraţiei publice locale susmenţionate, sau la adresa de e-mail: office@kvmt.ro şi zelinda.fulop@sepsi.ro, până la data 31 august 2015.

Textul complet al proiectelor de hotărâre:

Proiect Hotărâre CL

Proiect Hotărâre CJCV