Sunteți aici: » Despre instituție » Carieră - Posturi scoase la concurs » Concurs de proiecte de management pentru Muzeul Național Secuiesc

Concurs de proiecte de management pentru Muzeul Național Secuiesc

Vineri, 28 ianuarie 2022

Consiliului Județean Covasna organizează, la sediul său din Piața Libertății nr. 4, în conformitate cu prevederile Ordonanţei de urgenţă a Guvernului nr. 189/2008 privind managementul instituţiilor publice de cultură, aprobată prin Legea nr. 269/2009, cu modificările şi completările ulterioare și ale Ordinului ministrului culturii nr. 2799/2015 pentru aprobarea Regulamentului-cadru de organizare şi desfăşurare a concursului de proiecte de management, a Regulamentului-cadru de organizare şi desfăşurare a evaluării managementului, a modelului-cadru al caietului de obiective, a modelului-cadru al raportului de activitate, precum şi a modelului-cadru al contractului de management, concursul de proiecte de management pentru Muzeul Național Secuiesc.

În legătură cu participarea candidaților la concursul de proiecte de management, despre caietul de obiective, bibliografie, desfășurarea concursului de proiecte de management și calendarul acestuia vă puteți informa pe site-ul www.cjcv.ro (Carieră-Posturi scoase la concurs), pe adresa de mail proiecte@kvmt.ro, respectiv la sediul Consiliului Județean Covasna, Biroul învățământ, cultură, sănătate, relații cu ONG.

Informații în legătura cu organizarea și desfășurarea concursului de proiecte de management pot fi solicitate de la Consiliul Județean Covasna, la numărul de telefon: 0267-313335.

Caietul de obiective pentru concursul de proiecte de management și anexele

Regulament de organizare și desfășurare a concursului

Anunț, condiții de participare, acte necesare, bibliografie și calendar concurs

Rezultat selecție dosare

REZULTATUL FINAL al analizării proiectului de management din cadrul concursului proiectelor de management al Muzeului Național Secuiesc pentru perioada 2022-2026

Proiect de management al Muzeului National Secuiesc pe perioada 2022-2026.