Sunteți aici: » Press-room » Anunțuri » Anunţ public privind emiterea actului de reglementare revizuit proiectul CENTRU DE VIZITARE ÎN ”MESTECĂNIȘUL DE LA RECI”

Marți, 12 iunie 2018

JUDEȚUL COVASNA, anunţă publicul interesat asupra deciziei de emitere a deciziei etapei de încadrare/ pentru proiectul CENTRU DE VIZITARE ÎN ”MESTECĂNIȘUL DE LA RECI” amplasat în județul Covasna, comuna Reci, sat Reci.

Decizia autorităţii de mediu, precum şi informaţiile relevante pentru luarea deciziei pot fi consultate la sediul autorităţii competente pentru protecţia mediului APM Covasna, B-dul Grigore Bălan, nr.10, Sfântu Gheorghe, Cod 520013, judeţul Covasna şi la sediul Consiliului Județean Covasna, str. Libertății, nr. 4., cod 520008, în zilele de luni până vineri, între orele 08.00 – 14.00, precum şi la următoarele adrese de internet office@apmcv.anpm.ro, office@kvmt.ro, .

Observaţiile/contestaţiile publicului se primesc la sediul autorităţii competente pentru protecţia mediului APM Covasna, B-dul Grigore Bălan, nr.10 Sfântu Gheorghe, Cod 520013, judeţul Covasna, în termen de 10 zile de la publicare, până la data de 18.06.2018 .