Itt vagy: » Programok » EU-s projektek » Vállalkozóképzőket keresünk a StartUp Now projekt keretében

Vállalkozóképzőket keresünk a StartUp Now projekt keretében

2018. március 22., csütörtök

Csatlakozz Te is csapatunkhoz!

Amennyiben érdekel a vállalkozói élet és gyakorlott képző vagy ezen a területen, esetleg lényeges (széleskörű) szakmai ismereteid vannak a vállalkozások területén és szeretnél hozzájárulni a romániai vállalkozói szféra fejlesztéséhez egy modern és innovatív eszköz segítségével, várunk a vállalkozóképző csapatunkba.

Kit keresünk?

Olyan vállalkozóképzőket, akikkel azonnal szerződhetünk egy intenzív, négy hónapos előinkubálási képzés megtartására 2018. április-július között.

Szakmai ismeretek követelménye:

• Megfelelő szakmai ismeretek.
  • Szakmai ismeretek a választott témában.
  • Felnőttképzésben vagy a választott témában igazolható gyakorlottság, pszichológiai és pedagógiai ismeretek.
  • A technikai segédeszközök kezelésének képessége (számítógép, audio-vizuális eszközök, internet).

Szakmai képességek követelménye:

• A képzésben résztvevőkkel való részletes, mélyreható munka, illetve az előadás anyagának különböző iparágakhoz való igazításának képessége.
  • Az on-line visszaigazolásnak, illetve a képzésben résztvevőkkel való türelmes, tanórákon kívüli beszélgetés képessége.
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolattartó képességek.
  • A feladatok helyes rangsorolásának képessége, jó tárgyaló, kommunikáló, egyeztető, tervező képességek.
  • Tárgyilagosság, szakmai hozzáállás, érzelmi kiegyensúlyozottság.

Személyes képességek:

• Stresszes munkavégzésre való képesség.
  • Kiszállásokra való hajlandóság.
  • A partnerség során kidolgozott kurzusok kizárólagossága.
  • A képzéssorozat alatt a tanfolyam filmezésének jóváhagyása és az építő jellegű visszajelzések elfogadása.

Hogyan vehetsz részt csapatunkban?

Küldj egy román nyelvű önéletrajzot április 6-án, legkésőbb 23 óra 59 percig az office@ingenius-hub.eu e-mail címre.

Szükséges iratok:

• Önéletrajz Europass formátumban
  • Képzésre jogosító oklevelek fénymásolata
  • Felsőoktatást igazoló oklevél másolata
  • Ötéves tréneri tapasztalatot igazoló iratok – szerződések és munkaköri leírás/ajánlások / igazolások, amelyek az önéletrajzban szereplő képzői képességeket bizonyítják (az önéletrajzzal összhangban)
  • Személyazonossági igazolvány másolata

További információkért forduljon bizalommal

Tóth Szabolcs Barnabás, projektmenedzserhez a következő telefonszámon: 0367-403900, 160-as belső illetve a kvmtszabolcs@gmail.com email címen.