Itt vagy: » Programok » Pályázatok » Archívum » Pályázati felhívás - vidéki orvosi rendelők, valamint a városi kórházak helyreállításának és modernizálásának támogatására, a 2017-2020-as időszakra vonatkozóan

2014. március 11., kedd

Kovászna Megye Tanácsa pályázatot hirdet a vidéki orvosi rendelők,valamint a városi kórházak helyreállításának és modernizálásának vissza nem térítendő támogatására.

KOVÁSZNA MEGYE TANÁCSA

pályázatot hirdet vidéki orvosi rendelők, illetve a városi kórházak helyreállításának és korszerűsítésének vissza nem térítendő támogatására

Pályázhatnak: Kovászna megyei területi-közigazgatási egységek.

Támogatott tevékenységek: vidéki orvosi rendelők helyreállítási és modernizálási munkálatai.

A program futamideje: 2017–2020.

Támogatási összeg:

• legtöbb 25.000 lej/pályázat vidéki orvosi rendelők számára.
  • legtöbb 25.000 lej/pályázat a korházak számára

Szükséges önrész: a programköltség legkevesebb 50%-a.

A pályázat leadási módja és határideje: a pályázatokat folyamatosan lehet benyújtani Kovászna Megye Tanácsának iktatójába.

Elbírálás: a beérkezés sorrendjében, amíg a keretösszeg elfogy.

A részvételi dokumentáció elkészítésénél és a pályáztatás lebonyolításánál Kovászna Megye Tanácsa 2016/230-as és 2019/46-os számú határozatokat kell figyelembe venni.

A pályázati dokumentáció (űrlap, pályázati útmutató, 2016/230-as határozat és 2019/46-os határozat) letölthető a http://www.kvmt.ro honlapról a Pályázatok menüből.

TAMÁS Sándor

elnök

Letölthető pályázati dokumentáció:

A pályázati űrlap román nyelven letölthető itt.

2016/230-as számú Határozat

2019/46-os számú Határozat

A 2019/46-os Határozat 1-es számú melléklete – pályázati útmutató – román nyelven megtekinthető itt.

A 2019/46-os Határozat 2-es számú melléklete – együttműködési megállapodás – román nyelven megtekinthető itt.

Elszámolási űrlap

Nyilatkozat