Itt vagy: » Hírek » Ismét nyert a kőröspataki önkéntes tűzoltócsapat

Ismét nyert a kőröspataki önkéntes tűzoltócsapat

2010. július 14., szerda

A hétvégén megtartott regionális szakmai versenyen is a kőröspataki önkéntes tűzoltócsapat bizonyult a legjobbnak, most az augusztusi, Temesváron megtartott országos szakaszra készülnek.

Kovászna Megye Tanácsa rendszeresen támogatja az önkéntes tűzoltómozgalmat, a Bölönben megtartott megyei szakaszon résztvevő csapatok pénzjutalmat kaptak. A regionális szakaszon nyertes kőröspataki csapat tagjait a júliusi soros tanácsülésen ünnepélyes keretek között, elnöki rendelet alapján díjazzák.

Tamás Sándor, Kovászna Megye Tanácsának elnöke elmondta, jövőre a tematikus évek sorozatában az önkéntesség kerül a középpontba, és ebben az önkéntes tűzoltómozgalomnak kiemelt szerepet szánnak.  Kovászna Megye Tanácsa éppen ezért arra kér mindenkit, akinek van fényképe, zászlója, tárgyi emléke a háromszéki önkéntes tűzoltók tevékenységével kapcsolatosan és hajlandó kölcsönadni egy kiállítás idejére, keresse kollegánkat, Tóth Szabolcsot (telefon: 0267 313335, e-mail: tothszabolcs@kvmt.ro).