Itt vagy: » Tevékenység » Döntéshozatali átláthatóság » A 2003/52-es számú törvény értelmében közzétett kezdeményezések » Határozattervezet az Agrosic Közösségek Közti Társulás kiegészített alapszabályzatának módosítására

2022. április 22., péntek

KOVÁSZNA MEGYE TANÁCSA

Sepsiszentgyörgy, Szabadság tér 4. szám alatti székhelyén,

Bacon, Bodok, Barátos, Illyefalva, Málnás, Uzon, Réty, Torja és Zágon
helyi tanácsokkal közösen

az újraközölt, utólag módosított 2003/52-es számú, a közigazgatási döntéshozatal átláthatóságára vonathozó törvény értelmében,

köztudomásra hozzák

Kovászna Megye Tanácsa elnökének, valamint a fent említett közigazgatási területi egységek polgármestereinek kezdeményezését az Agrosic Közösségek Közti Társulás kiegészített alapszabályzatának módosítására.

A határozattervezet teljes szövegét Kovászna Megye Tanácsa székhelyén kifüggesztették, valamint a www.kvmt.ro honlapon tekinthető meg 2022. április 22-től kezdődően.

A határozattervezettel kapcsolatban az érdekeltek javaslataikat, véleményeiket 2022. május 2-ig juttathatják el írásban Kovászna Megye Tanácsa valamint az említett polgármesteri hivatalok székhelyére.

TAMÁS Sándor

elnök

A határozattervezet teljes szövege megtekinthető itt.

A melléklet román nyelven megtekinthető itt.