Itt vagy: » Megyei Tanács » Álláshirdetések » Álláshirdetés a Városrendezési és G.I.S. Részleg betöltetlen, III. osztály, vezető szakmai fokú előadói köztisztségének elfoglalására

2015. november 12., csütörtök

Kovászna Megye Tanácsa

versenyvizsgát szervez az intézmény székhelyén, Sepsiszentgyörgy, Szabadság tér 4. szám alatt, 2015. december 15-én 9 órától írásbeli vizsga és szóbeli vizsga a törvényes határidő szerint, a Városrendezési és G.I.S. Részleg betöltetlen, III. osztály, vezető szakmai fokú előadói köztisztségének elfoglalására.

Részvételi feltételek:

• a köztisztviselők jogállásáról szóló újraközölt, utólag módosított és kiegészített, 1999/188-as számú törvény 54. szakasza által előírt általános feltételek;
  • középfokú végzettség érettségi oklevéllel igazolva;
  • legkevesebb 9 év szakmai régiség;
  • középfokú számítógép-kezelői ismeretek: Word, Excel;
  • a román nyelv ismerete – írás, beszéd;
  • a román nyelv ismerete mellett egy, az Európai Unióban hivatalos nyelv középszintű ismerete.

Jelentkezési iratcsomót 2015. december 2-án 1600 óráig fogadunk el Kovászna Megye Tanácsa Humánerőforrás irodájában, érdeklődni ugyanott, illetve a 0267-311190 és a 0367-403900 (138-as és 139-es belső) telefonszámon lehet.

TAMÁS Sándor

elnök

A könyvészet román nyelven megtekinthető itt.

A szükséges okiratok jegyzéke román nyelven megtekinthető itt.

Az iratkozási űrlap román nyelven megtekinthető itt.